Kunstnerliste

Her du kan finnes kunstnere i Norge som har jobbet med elektroniske kunstuttrykk og/eller fått tilskudd fra Kulturrådets KnyT program (Kunst og ny Teknologi)

For kunstnere som allerede har bidratt sjekke her.

Alexandersson, Richard Malstaf, Lawrence
Andersen, Kaya Marandon, André Steenbuch
Andreas, Öhman Martinsen, Per
Arriado, Daniela Meidell, Stephan
Askefoss, Bjørn Mellbye, Øyvind
Austeen, Siri Meyer, Gisle Martens
Austvoll-Dahlgren, Kjetil Mikkelsen, Trond
Bang, Nina Miletic, Dragan
Barclay, Atle Moen Eseth, Ola
Barrett, Natasha Mork, Knut
Bell, Roderick Munthe, Hillevi
Bergaust, Kristin Myklebust Syversen, Jorunn
Bergman, Aeron MYrvoLD, PIA
Bermudez, Christian Myskja, Kristoffer
Birk, Nygaard Nes, Silje
Bjørgeengen, Kjell Nikoladze, Koka
Blekesaune, Eirik Arthur Nordheim, Arne
Blokkum Flø, Asbjørn Norment, Camille
Blom, Christian Nygaard Birknes, Kristian
Bobrikova, Martinka
Botez, Timon Oledal, Magnus
Brandtsegg, Øyvind Paiva, Margarida
Bull, Synne T. Pendry, Kate
Bygge, Magnus Pettersen, Margrethe Iren
Bøckman Boya, Lars Pettersen, Pål Asle
Bøen, Christian Platou, Per
Cerpina, Zane Prestsæter, Ellef
Christensen, Jan Pritchard, Alwynne
Dahl, Ove Alexander Påhlsson, Sven
de Carmen, Oscar Qvale, Oscar
del Pozo, Ricardo Ratkje, Maja
Dolven, A K Reinholdtsen, Trond
Dyvi, Anne Marthe Remvik, Stian
Eeg, Camilla Rettberg, Scott Robert
Ekker Svendsen, Siri Rishaug, Alexander
Endre, Tveitan Roosna, Külli
Erfjord, Serina Rowe, Anthony
Farhad, Kalantary Rudi, Jøran
Fetveit, Harald Rynander, Anna Karin
Fjøsne, Anders Rød, Arve
Flak, Kenneth Røed, Ellen
Fongaard, Bjørn Samkopf, Kjell
Frøysland, Gisle Selnes Nielsen, Atle
Furu, Bodil Senstad, Anne Katrine
Færøy, Yngvild Siegmund, Karina
Følstad, Marit Sivertsen, Mats Jørgen
Gangvik, Espen Skagen, Stian
Gilje, H.C. Skallevold, Thea Elisabeth
Gleditsch, Inger Elisabeth Skomakerstuen, Jan
Gunnufsen, Marte Skøien, Kjetil
Habbestad, Bjørnar Sletteland, Roar
Haugen, Bjørn Erik Slåttnes, Daniel
Heske, Marianne Smedstad, Ivar
Hess, Per Solvang Vevatne, True
Heyerdahl, Marius Sommer Eide, Espen
Hollerud, Asbjørn Stang Dahl, Janne
Holopainen, Risto Steggell, Amanda
Holst, Preben Sten, Helge
Hovdenakk, Narve Stenseth, Anne-Lise
Hugin, Kaia Stenslie, Ståle
Hvoslef, Line Stokke, Per Christian
Jacobsson, Ewa Sund Wahl, Torgrim
Jacobsson, Sabina Svarovsky, Petr
Jensen Skotheim, Rudi Szetu, Mei
Jensen, Vibeke Sørheim, Elisabeth
Jenssen (BIOSPHERE), Geir Tapio, Hege
Johnsen, Hilde Hauan Thelle, Notto J. W.
Jonsson, Cecilia Thorolf, Thuestad
Julsen, Ida Toft, Lars Ove
Jørgensen, Søssa Tore Egseth, Jørn
Kaldestad, Gyrid Torve, Torgrim
Karlsson, Haraldur Træen, Jørgen
Kolberg, Kåre Tøsse, Eilert
Krunglevicius, Ignas Ulvestad, Amund
Kvalvik, Kristina Urstad, Maia
Kvam, Thomas van Eijk, Tor Jørgen
Kvinnsland, Bjarne Verbiesen, Marieke
Kvist, Per Verdensteatret
Larsson, Jørgen Vinjar, Anders
Leijon, Kaja Wallin, Rolf
Leirdal, Yngve Zakarias Waring, Rob
Lidén, Signe Watz, Marius
Lillelien Porter, Julie Welsh, Jeremy
Linstad Hauge, Iselin Wetten, Synnøve G
Lojo Ly, Maria Winderen, Jana
Longva, Terese Winther, Monica
Lossius, Trond Wærenskjold, Camilla
Lønne, Hege Wærstad, Bernt Isak
Magnhildøen, Bjørn Øyen Vister, Elin Már
Malnes, Christine Aamot, Rolf
Åsdam, Knut